,

FUEGO 32EL600T

Fuego
Availability:

Нема на залиха


  • 32″(82cm)HD Ready LED TV
  • Резолуција:1366×768
  • 100Hz CMP

5.990 ден

  • 32″(82cm)HD Ready LED TV
  • Резолуција:1366×768
  • 100Hz CMP
  • 2xHDMI,USB
  • DVB-T2/C
Бренд

Резолуција

Дијагонала

32"

Smart

Не

Технологија на дисплејот

LED