,

FUEGO BY-508

Fuego
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:1200W
 • 2 Поставки за брзина и температура
 • Концентратор
 • Глава за закачување
 • Со преклопна рачка

590 ден

Бренд

 • Фен за коса
 • 220-240V ~ 50 / 60Hz, 1200W
 • 2 Поставки за брзина и топлина
 • Со преклопна рачка
 • Глава за закачување
 • Концентратор