-12%
,

FUEGO OH52-11FW

Fuego
Availability:

Нема на залиха


 

  • Моќност:2500W
  • Термостат
  • Турбо вентилатор

3.690 ден 4.190 ден

Нема на залиха

 

  • Моќност:2500W
  • Термостат
  • Турбо вентилатор
Бренд

Моќност

2500W