, ,

GORENJE SVC144FBK

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Проток на воздух: 11,5 L/s
 • Волумен на садот за прашина: 0,6 l
 • Бучност: 78 dB(A)re1pW
 • Номинална моќност: 14,4 V

8.990 ден

 • Безжична употреба
 • Трајност на батеријата: 38 мин.
 • Број на додатоци: 2
 • Моторизирана папуча
 • Проток на воздух: 11,5 L/s
 • Волумен на садот за прашина: 0,6 l
 • Хепа филтер
 • Време на полнење: 6 h
 • Индикатор за наполнета батерија
 • 2 во 1
 • Рачно
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Додатоци: 2
 • LED Осветлување
 • Гумирани тркалца
 • Боја: Црна
 • Бучност: 78 dB(A)re1pW
 • Номинална моќност: 14,4 V
 • Сенаменска правосмукалка
 • Потрошувачка на енергија и мерења на ефикасност
 • Димензии (ШxВxД): 26 × 118 × 17 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 63 × 16 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 4,3 kg
Моќност

95W

Бренд

Боја

Црна