, ,

GORENJE B1400BE

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 1.400 W
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 32.000 вртежи во минута
 • Волумен на садот: 1,75 l

5.990 ден

 • Моќност на моторот (max): 1.400 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 32.000 вртежи во минута
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Двојна изолација
 • Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303
 • Лесно чистење
 • Ефикасен нож со шест сечила
 • Суво мешање
 • Сад за носење
 • Број на однапред дефинирани програми: 4
 • Автоматска програма за брз почеток: Дробење лед, Пулсна работа за
 • кратки циклуси, Смути
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Регулација на брзината
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
 • Волумен на садот: 1,75 l
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Двојна изолација
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Црна
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 22 × 42,3 × 21,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 47 × 29,6 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,6 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 6,2 kg
 • Приклучна моќ: 1.400 W
Бренд

Моќност

1400W