-14%
,

GORENJE AF1409DB

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Фритеза на топол воздух
 • Kапацитет:3,5L
 • Моќност:1400W
 • Контрола на времето на готвење
 • Прецизно време со звучен сигнал
 • Нелеплива површина

 

5.990 ден 6.990 ден

Бренд

Моќност

1400W

 

 • Моќност на грејачот: 1.400 W
 • Сад што се отстранува
 • Нелеплива подлога
 • Електронско управување
 • Контрола на допир
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
 • Индикатор за грејач
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Моќност на грејачот: 1.400 W
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cм
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 32,5 × 33,2 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg
 • Приклучна моќ: 1.400 W