,

Gorenje ATCM730T

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Лесно чистење
 • Копче за вклучување

4.990 ден

 • Лесно чистење
 • Копче за вклучување
 • Син индикатор
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: Пластично
 • Должина на приклучен кабел: 0,8 m
 • Димензии (ШxВxД): 17,5 × 24,5 × 21,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 26,5 × 23 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2 kg
 • Приклучна моќ: 735 W
Бренд