,

GORENJE B 800XE

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 •  Моќност на моторот (max): 800 W
 •  DC мотор за економична употреба и долготрајност

3.290 ден

 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Волумен на садот: 1,5 l
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Отворање на капакот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Инокс
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 17,5 × 35,4 × 19,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,3 × 26,4 × 19,3 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg
 • Приклучна моќ: 800 W
Бренд

Моќност

800 W