-6%
, ,

GORENJE BN1000E

Gorenje

 • Моќност: 1.000 W
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минута

4.490 ден 4.790 ден

 • Моќност на моторот (max): 1.000 W
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 вртежи во минута
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
 • Лесно чистење
 • Ефикасен нож со шест сечила
 • Суво мешање
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Дополнителен сад
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Боја: Инокс
 • Должина на приклучен кабел: 1,1 m
 • Димензии (ШxВxД): 14,5 × 37 × 15,1 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 26,5 × 29,5 × 29,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,3 kg
 • Приклучна моќ: 1.000 W
Бренд

Моќност

1000W