, ,

GORENJE BOS6737SYW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A+
 • Капацитет на релна: 77L
 • Димензии (ШxВxД): 59.70 × 59.50 × 54.70 cm

24.990 ден

Нема на залиха

 • Линија: Горење Simplicity колекција 2.2
 • Енергетска класа: А
 • Боја на производот: Бела боја
 • Боја на рачката: Алуминиумска боја
 • Материјал на предниот панел: стакло
 • Висококвалитетен EcoClean емајл
 • Плочата е отпорна на отпечатоци од прсти
 • Повеќесистемска печка BigSpace – 77 l SuperSize, најголема корисна површина печење
 • Корисен волумен на рерната: 77 l
 • Максимална температура на рерната: 300 °C
 • Површина на најголемата печка: 1.360 cm²
 • Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува
 • HomeMade Plus облик на рерната: HomeMade Plus облик на рерната
 • PerfectGrill
 • IconLed
 • Методи за загревање: AirFry
 • GentleBake
 • SoftOpen
 • GentleClose за вратот
 • SuperSize
 • ExtraSteam 
 • Осветлување на рерната:
 •  Брзо предзагревање
 • 1 длабока емајлирана тава за печење
 • 1 плитка емајлирана тава за печење
 • Мрежеста решетка
 • Водилки за извлекување на две нивоа со делумно извлекување
 • Термички осигурувач за автоматско исклучување
 • Динамично ладење на рерната плус – DC+
 • Двојна стаклена врата на рерната со електронски одраз (CompactDoor)
 • AquaClean Висококвалитетен
 • EcoClean емајл (рерна и тави за печење)
 • Потрошувачка на енергија мулти-системски/конвенционален: 0,82 kWh (мулти-системски), 0,97 kWh (конвенционално)
 • Моќност на скара: 2.300 W
 • Моќност на поврзување: 3,5 kW
 • Димензии (Ш×В×Д): 59,5 × 59,5 × 56,4 cm
 • Димензии на спакуваниот производ (Ш×В×Д): 62 × 66 × 67,5 cm
 • Димензии на вградениот отвор (ШxВxД) (мин-макс): 56-56,4 × 59-60 × 55 cm
 • Нето тежина: 29 кг
 • Бруто тежина: 31 кг
 • Потрошувачка во мирување: 1 W
 • Поврзана моќност: 3.500 W
Бренд