-17%
,

GORENJE BSM600E

Gorenje

 • Моќност на моторот (max): 320 W
 • Волумен на садот: 0,6 l
 • Должина на приклучен кабел: 0,9 m

1.890 ден 2.290 ден

 • Моќност на моторот (max): 320 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Материјал на ножот: Квалитетен нож од не’рѓосувачки челик
 • Лесно чистење
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Сад за носење
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење
 • Волумен на садот: 0,6 l
 • Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • Отворање на капакот
 • Вакумски ногарки за совршена стабилност
 • Долготраен пластичен сад за мешање
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Инокс
 • Должина на приклучен кабел: 0,9 m
 • Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,4 × 19,8 × 10 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
 • Приклучна моќ: 320 W
Бренд

Моќност

320 W