-15%
, ,

GORENJE CW09ES

Gorenje

 • Длабоко тенџере
 • Плитко тенџере
 • Тава за сос
 • Стаклен капак
 • Број на капаци: 4
 • Број на садови во комплет: 5
 • Рачки отпорни на топлина
 • Отпорност на гребаници
 • За употреба во рерна

6.990 ден 8.190 ден

 • Тип: Сет садови за готвење
 • Длабоко тенџере
 • Плитко тенџере
 • Тава за сос
 • Стаклен капак
 • Линија: ETERNAL
 • Број на капаци: 4
 • Број на садови во комплет: 5
 • Рачки отпорни на топлина
 • Отпорност на гребаници
 • За употреба во рерна
 • Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm
 • Димензии на садот: ᴓ 20х8 cm
 • Димензии на садот: ᴓ 20х12 cm
 • Димензии на садот: ᴓ 16х8 cm
 • Надворешна површина: 18-10 не’рѓосувачки челик
 • Материјал на капакот: Стакло
 • Безбедно за миење во машина за садови
 • Дно кое заштедува електрична енергија
 • Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 26,5 × 22,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 7,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg
Бренд