, ,

GORENJE CW3SC

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 

Линија: СРЕБРЕНА ГРОДА
Број на капаци: 1
Број на парчиња: 2
Рачките остануваат ладни
Дно: соларна база
Погоден за употреба во / на: Плоча за гас, Електрична плоча за готвење, Стаклерамична плоча за готвење, Индукција плоча за готвење

 

2.490 ден

Нема на залиха

 

Дно: соларна база
Погоден за употреба во / на: Плоча за гас, Електрична плоча за готвење, Стаклерамична плоча за готвење, Индукција плоча за готвење
Димензија на садови: Ф 24 x 7
Димензија на садови: Ф 16 x 8 см
Заврши: нерѓосувачки челик 18-10
Материјал на капакот: стакло
Безбедно за миење садови
Дно на заштеда на енергија
Димензии (ШxВxД): 26,8 × 45,8 8 × 25,1 см
Димензии на спакуваниот производ (ШxВxД): 26,8 × 45,8 × 25,1 см
Нето тежина: 3,9 кг
Бруто тежина: 4,4 кг

Бренд