-8%
,

GORENJE ESCM15DBK

Gorenje

  • Притисок на пумпата: 15 Bar
  • Капацитет на резервоар:1.5L

7.990 ден 8.690 ден

Не’рѓосувачки челик
Контролна табла со копчиња
Начин на подготовка на кафе: Мелено кафе
1,5 литри: 1,5 l
Притисок на пумпата: 15 Bar
Фреквенција: 50 Hz
Куќиште: Не’рѓосувачки челик
Боја: Инокс
Димензии (ШxВxД): 27,4 × 30 × 27,2 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,6 × 35 × 27 cm
Нето тежина на апаратот: 3,6 kg
Бруто тежина на апаратот: 4,4 kg
Приклучна моќ: 1.100 W

Бренд