-7%
,

GORENJE GCG2100S

Gorenje

 • Моќност на грејачот: 2.100 W
 • Површина за печење (ШxВ): 31X24

6.490 ден 6.990 ден

 • Алуминиум
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Ребраста плоча за печење
 • Еднострани плочи што се вадат
 • Конвенционален грејач
 • Прилагодување на висината
 • Отворено – затворено
 • Индикатор за температура
 • Бела
 • Едноставно печење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Одводен канал за истекување на маслото
 • Сад за маснотии
 • Ладни рачки
 • Моќност на грејачот: 2.100 W
 • Куќиште: Не’рѓосувачки челик
 • Ширина на зоната за печење: 31 cm
 • Длабочина на зоната за печење: 24 cm
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 38 × 18 × 32 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 22 × 38,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 5,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 6 kg
 • Приклучна моќ: 2.100 W
Бренд