,

GORENJE GS520E15S

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A++
 • 9 стандардни сетови
 • Димензии (ШxВxД):44,8 × 84,5 × 60 cm

22.990 ден

 • Максимална температура на влезната вода: 60 °C
 • Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор
 • Индикатор на одбраната програма
 • On/Off индикатор
 • Температура на миење: 65, 60, 45, 35 °C
 • Референтна програма: 3
 • 9 стандардни сетови
 • Функција за таблета 3 во 1
 • Индикатор на одбраната програма
 • Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток
 • Број на корпи: 2
 • Систем на горната корпа: Рачно нагодување
 • Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа
 • Нивоа на прскање: 4
 • Распрснувачи: 2
 • Самочистечки филтер
 • Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
 • Сервисна дијагностика
 • Внатрешност од не’рѓосувачки челик
 • Потрошувачка на вода: 9 l
 • Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,7 kWh
 • Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено
 • домаќинство: 2.520 l
 • Бучност: 47 dB(A)re1pW
 • Регулирање на висината: 50 mm
 • Приклучна моќ(V): 220-240 V
 • Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,5 × 89 × 64,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 36,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 41,5 kg
 • Приклучна моќ: 1.760 W
 • Осигурувач: 10 A
Бренд