,

GORENJE GS520E15W

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа: A++
 • 9 стандардни сетови
 • Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm

21.990 ден

 • Максимална температура на влезната вода: 60 °C
  Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор
  Индикатор на одбраната програма
  On/Off индикатор
  Температура на миење: 65, 60, 45, 35 °C
  Референтна програма: 3
  9 стандардни сетови
  Функција за таблета 3 во 1
  Индикатор на одбраната програма
  Индикатор за завршен циклус на перење: Светлосно-звучен сигнал
  Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток
  Број на корпи: 2
  Систем на горната корпа: Рачно нагодување
  Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа
  Нивоа на прскање: 4
  Распрснувачи: 2
  Самочистечки филтер
  Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
  Сервисна дијагностика
  Внатрешност од не’рѓосувачки челик
  Потрошувачка на вода: 9 l
  Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,7 kWh
  Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено
  домаќинство: 2.520 l
  Бучност: 47 dB(A)re1pW
  Регулирање на висината: 50 mm
  Приклучна моќ(V): 220-240 V
  Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,5 × 89 × 64,5 cm
  Нето тежина на апаратот: 36,5 kg
  Бруто тежина на апаратот: 41,5 kg
  Приклучна моќ: 1.760 W
  Осигурувач: 10 A
Бренд

Инвертер мотор

Не

Ширина

45cm