-7%
, ,

GORENJE GV561D10

Gorenje

 • Енергетска класа: A+++
 • Број на стандардни сетови 11
 • Инвертер мотор
 • Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm

24.990 ден 26.990 ден

 • Енергетска класа: A+++
 • Максимална температура на влезната вода: 60 °C
 • Тип на мотор: Инвертер мотор
 • Индикатор на одбраната програма
 • On/Off индикатор
 • Температура на миење: 60, 55, 45, 35 °C
 • Референтна програма: 3
 • Автоматскa програмa
 • Програма SpeedWash
 • Функција за половично полнење
 • Автоматско отворање на вратата (TotalDry)
 • Функција за таблета 3 во 1
 • Индикатор на одбраната програма
 • Информациски прикажувач: Индикатор за преостанато време
 • Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток
 • Одложен старт 0-24 часа
 • Број на корпи: 3
 • Систем на горната корпа: Клик клак систем
 • Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа
 • Нивоа на прскање: 5
 • Распрснувачи: 3
 • Самочистечки филтер
 • Горна корпа: Рачка со пластично лого
 • Долна корпа: Рачка со пластично лого
 • Горна корпа (дел за прибор): Рачка со пластично лого
 • Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
 • Сервисна дијагностика
 • Внатрешност од не’рѓосувачки челик
 • Потрошувачка на вода: 9,5 l
 • Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,74 kWh
 • Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено
 • домаќинство: 2.660 l
 • Бучност: 45 dB(A)re1pW
 • Регулирање на висината: 50 mm
 • Приклучна моќ(V): 230 V
 • Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,5 × 88,5 × 62 cm
 • Мерки за вградување: 45 × 82 × 58 cm
 • Нето тежина на апаратот: 34,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 39,5 kg
 • моќ: 1.760 W
 • Осигурувач: 10 A
Бренд

Инвертер мотор

Да

Ширина

45cm