,

GORENJE HBC564QW

Gorenje

 • Моќност на моторот (max): 560 W,
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност,
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l,
 • Капацитет на садот за сечкање: 0.5 l

2.790 ден

 • Моќност на моторот (max): 560 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Регулација на брзината
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Прицврстување со навртување
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за матење
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
 • Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна
 • Двојно сечило
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1,2 m
 • Димензии (ШxВxД): 5,1 × 35,5 × 5,1 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 15 × 25,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg
 • Приклучна моќ: 500 W
Бренд

Моќност

560 W