, ,

GORENJE HBC806QW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност: 800 W

3.590 ден

 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Регулација на брзината
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Прицврстување со навртување
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Постоље, Додаток за матење
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l
 • Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l
 • Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 • Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна
 • Гумена подлога на садот за поголема стабилност
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1,3 m
 • Димензии (ШxВxД): 5,4 × 39,7 × 6,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 18 × 28,6 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg
 • Приклучна моќ: 800 W
Бренд