-14%
,

GORENJE JC4800VWY

Gorenje

 • Моќност на моторот (max): 200 W
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 80 вртежи во минута
 • Волумен на садот за сок: 0,6 l

7.290 ден 8.490 ден

 • Моќност на моторот (max): 200 W
 • Број на вртежи (макс. – мин.): 80 вртежи во минута
 • Не’рѓосувачки челик
 • Филтер од фина мрежа
 • Ефикасен
 • Лесно чистење
 • Оn/Off копче
 • Slow juicer – постепено цедење со сврделот
 • За овошје, зеленчук и јаткасти плодови
 • Реверзибилно работење (обратно движење)
 • Четка за лесно чистење
 • Волумен на садот за сок: 0,6 l
 • Волумен на садот за пулпа: 0,6 l
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Инокс
 • Моќност на моторот (max): 200 W
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 15 × 45,5 × 18 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,7 × 44 × 35,6 cm
 • Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg
 • Приклучна моќ: 200 W
Бренд

Моќност

200 W