-13%
,

Gorenje K17CLI

Gorenje

 

  • Големина на садот: 1,7 l
  • Индикатор за нивото на водата
  • Автоматско исклучување
  • Заштита од прегревање

2.990 ден 3.450 ден

Бренд

Моќност

2200W

Големина на садот: 17 l
Ротација 360°
Автоматско исклучување
On/Off Копче
Рачно отворање на капакот
Индикатор за нивото на водата
Простор за сместување на кабелот
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Основа
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Куќиште: Пластика + метал
Боја: Беж
Должина на приклучен кабел: 70.0.0 m
Димензии (ШxВxД): 22 × 30 × 20 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23..50 × 29..50 × 22..20 cm
Нето тежина на апаратот: 13 kg
Бруто тежина на апаратот: 16 kg
Приклучна моќ: 2.200 W