-16%
, ,

GORENJE K17S

Grundig

  • Моќност:2000W
  • Капацитет:1,7L
  • Автоматско исклучување
  • Филтер за прочистување

1.590 ден 1.890 ден

Бренд

Моќност

3000W

Големина на садот: 1,7 l
Ротација 360°
Автоматско исклучување
Strix термостат
On/Off Копче
Син индикатор
Копче за отварање на капакот
Филтер против бигор кој се отстранува
Индикатор за нивото на водата
Простор за сместување на кабелот
Гумени ногарки за стабилност
Основа
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
Заклучување на капакот
Куќиште: Пластика + метал
Боја: Инокс
Должина на приклучен кабел: 0,7 m
Димензии (ШxВxД): 21,7 × 23,7 × 14,9 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 22,4 × 16,5 cm
Нето тежина на апаратот: 1 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg
Приклучна моќ: 2.000 W