,

GORENJE KT10ORAW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Стаклена површина на вагата
 • Мерни единици: g, ML

1.490 ден

 • Кујнска вага
 • Електронска
 • Стаклена површина на вагата
 • Модерен дизајн
 • Мерни единици: g, kg, LB, OZ
 • Максимална дозволена тежина: 10 kg
 • Прецизно мерење
 • Функција Тара
 • Моментален приказ на тежината на дисплејот
 • Калено стакло
 • Лесно чистење
 • Едноставно управување на допир
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
 • Боја: Бела боја
 • Батерии: 3 X AAA
 • Димензии (ШxВxД): 17 × 2 × 21,8 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 4,3 × 27 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1 kg
Бренд

Капацитет(kg)

5kg