, ,

GORENJE M360CW

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 345 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • AC мотор за сигурно работење

1.890 ден

 • Моќност на моторот (max): 345 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Лесно чистење
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Копче за вадење на додатоците
 • Маталки од не’рѓосувачки челик
 • Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење,
 • Иновативни маталки за тесто
 • Простор за сместување на кабелот
 • Куќиште: Пластично
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1,3 m
 • Димензии (ШxВxД): 18,8 × 14,2 × 8,4 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 10 × 20,1 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg
 • Приклучна моќ: 300 W
Моќност

345 W

Бренд