, ,

Gorenje M460CBK

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


  • Моќност на моторот (max): 450 W
  •  Број на брзини за лесно ракување: 5
  •  AC мотор за сигурно работење
  • Боја: Црна

2.090 ден

Моќност

450W

Бренд

Моќност на моторот (max): 450 W
AC мотор за сигурно работење
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Лесно чистење
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 5
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Копче за вадење на додатоците
Маталки од не’рѓосувачки челик
Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто
Простор за сместување на кабелот
Куќиште: Пластично
Боја: Црна
Должина на приклучен кабел: 1,3 m
Димензии (ШxВxД): 18,8 × 14,2 × 8,4 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 10 × 20,1 cm
Нето тежина на апаратот: 1,2 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg
Приклучна моќ: 450 W