-18%
, ,

Gorenje M500DCBK

Gorenje

 • Моќност на моторот (max):500W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност

1.790 ден 2.190 ден

 

 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Ултра лесен
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Лесно чистење
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Копче за вадење на додатоците
 • Маталки од не’рѓосувачки челик
 • Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење,
 • Иновативни маталки за тесто
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Црна
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 20 × 16 × 8,6 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,4 × 19,8 × 10 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,1 kg
 • Приклучна моќ: 500 W
Моќност

500W

Бренд