, ,

Gorenje MMC1000RLR

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 1.000 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 7
 • AC мотор за сигурно работење
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 4,5 l

16.590 ден

 • Моќност на моторот (max): 1.000 W
 • AC мотор за сигурно работење
 • Мек старт на моторот (SoftStart)
 • Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 3D мешање
 • Лесно чистење
 • On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Број на брзини за лесно ракување: 7
 • Автоматска регулација на вртежите за целосно прилагодување на
 • смесата
 • Додатоци за кујнскиот робот: за месење тесто, за мешање,
 • Силиконска маталка, Маталка за шлаг
 • Вклучени додатоци
 • Вклучени додатоци: Колачи, 3 додатоци за рендање и сецкање,
 • Додаток за мелење на месо
 • Сад: Пластичен сад
 • Капацитет на садот за мешање и месење: 4,5 l
 • Сад со екстра волумен: 4,3 l
 • Отвор за додавање состојки
 • Рачка на садот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Можност за купување дополнителни додатоци
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната
 • Заштитен капак
 • Заштитени погонски делови
 • Заклучување на моторот за дополнителна сигурност
 • Куќиште: Алуминиум
 • Боја: Црвена
 • Преносен материјал: Метал
 • Должина на приклучен кабел: 1,1 m
 • Димензии (ШxВxД): 36 × 37,2 × 27 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,2 × 30,2 × 43 cm
 • Нето тежина на апаратот: 9,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 10,6 kg
 • Приклучна моќ: 1.000 W
Моќност

1000W

Бренд