-23%
, ,

GORENJE MVC72HGA

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Максимална моќност на моторот: 70 W
 • Моќ на всисување: 10 W

2.290 ден 2.990 ден

 • Максимална моќност на моторот: 70 W
 • Моќ на всисување: 10 W
 • Пластичен сад
 • Безжична употреба
 • Број на батерии: 2
 • Трајност на батеријата: 12 мин.
 • Број на додатоци: 1
 • Проток на воздух: 8 L/s
 • Волумен на садот за прашина: 0,1 l
 • Хепа филтер
 • Контролно светло за полнење на батерија
 • Време на полнење: 4 h
 • Индикатор за наполнета батерија
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Додатоци: 1
 • Исправено или хоризонтално
 • За суво чистење
 • Бучност: 78 dB(A)re1pW
 • Максимална моќност на моторот: 70 W
 • Димензии (ШxВxД): 6,6 × 29,5 × 6,6 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36,6 × 9,2 × 11,2 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Приклучна моќ: 70 W
Бренд

Боја

Сива

тип на правосмукалка