,

GORENJE R506E

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Резач
 • Моќност на моторот (max): 160 W
 •  Дебелина на сечилото: 0-15 mm

4.190 ден

Бренд

 • Моќност на моторот (max): 160 W
  Оn/Off копче
  Пластични ногарки
  Куќиште: Пластика + метал
  Резач: Не’рѓосувачки челик
  Дебелина на сечилото: 0-15 mm
  Дијаметар на сечилото: 19 cm
  Назабено сечило
  Моќност на моторот (max): 160 W
  Должина на приклучен кабел: 1,0 m
  Димензии (ШxВxД): 38,2 × 27,2 × 26,2 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 28,6 × 28 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,3 kg
  Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg
  Приклучна моќ: 150 W