-9%
, ,

Gorenje SC1200W

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Чистач на пареа
 • Регулирање на пареата
 • Приклучна моќ: 1.200 W

4.990 ден 5.490 ден

 • Регулирање на пареата
 • Син индикатор
 • Крпа за чистење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Куќиште: Пластично
 • Должина на приклучен кабел: 5,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 27,5 × 113 × 15,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 55 × 18,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2,7 kg
 • Приклучна моќ: 1.200 W
Бренд

Моќност

1200W