Gorenje SGD2800WV

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на грејачот: 2.800 W
 • Вертикално пеглање за осетливи алишта
 • Ударна пареа: 500 g/min
 • Волумен на резервоарот за вода: 1,70 l

8.990 ден

 • Функција самочистење
 • Вертикално пеглање за осетливи алишта
 • Аналогно
 • Индикатор на температура
 • Постојана пареа: 140 g/min
 • Ударна пареа: 500 g/min
 • Простор за сместување на кабелот
 • Отстранлив резервоар за вода за едноставно одржување
 • Ергономски дизајн
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
 • Волумен на резервоарот за вода: 1,70 l
 • Притисок на пареата: 7 bar
 • Димензии (ШxВxД): 22,6 × 26,8 × 39,6 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 26,4 × 32,2 × 44,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,6 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 5,3 kg
Категорија:
Бренд

Моќност

2 800 W