,

GORENJE SMK150WI

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност на моторот (max): 150 W,
 • Сад за кафе во зрна: 60 g,
 • Материјал на ножот: Инокс

1.590 ден

 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Капацитет на садот за мелење: 60 g
 • Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
 • Нож за ефикасно мелење
 • Нож за ситно мелење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик
 • Должина на приклучен кабел: 0,7 m
 • Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 10,6 × 19 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Приклучна моќ: 150 W
Бренд