, ,

Gorenje VC1901GACRCY

Gorenje
Availability:

Нема на залиха


 • Максимална моќност на моторот: 1900 W
 • Волумен на садот за прашина: 2,2 l
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

5.590 ден

Нема на залиха

 • G.FORCEAIR COMPACT
 • Пластичен сад
 • За суво чистење
 • Број на додатоци: 2
 • Универзална четка
 • Волумен на садот за прашина: 2,2 l
 • Тип на цевка: Телескопска
 • Дијаметар на цевката: 32 mm
 • Материјал на цевката: Хромирана
 • Двојна ХЕПА филтрација
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Додатоци: 2
 • Намотување на кабелот
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
 • Заштита од прегревање
 • Боја: Боја Црвена
 • Потрошувачка на енергија kWh/год.: 56,7 kWh
 • Должина на приклучен кабел: 7,0 m
 • Бучност: 84 dB(A)re1pW
 • Димензии (ШxВxД): 26,6 × 36,7 × 30,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 46 × 30,5 × 35 cm
 • Нето тежина на апаратот: 5,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 6,8 kg
 • Приклучна моќ: 1.900 W
Бренд

Моќност

1900W

Боја

Црвена, Црна

тип на правосмукалка