, ,

KONCAR VM 10 7.FCPN3

Koncar
Availability:

Нема на залиха


– Капацитет: 7 kg
– Број на вртежи во минута: 1000 obr/min
– Бучност (перење/центрифуга): 58/76 dB
– Енергетска класа: A++

16.990 ден

Нема на залиха

 • Боја: бела
 • Ширина: 60 cm
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи во минута: 1000 obr/min
 • Бучност (перење/центрифуга): 58/76 dB
 • LED дисплеј
 • Енергетска класа: A++
 • Потрошувачка: 172 kWh/god
 • Потрошувачка вода: 10332 l/god
 • Програми: 15
 • EASY logic систем
 • Одложен старт
 • Предперење
 • Пумпа со филтер
 • Inox барабан
 • Полипропиленска када
 • Заштита од протекување
 • Заштита од деца
 • Приклучна моќ: 2,1 kW
 • Димензии (ŠxVxD): 60 x 85 x 52 cm
 • Тежина neto/bruto: 68,5/72 kg
Бренд

Брзина на центрифуга

1000

Капацитет(kg)

7kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

D