-19%
,

MAX CRUISER CREAM 8.0 28″

Max
Availability:

Нема на залиха


 • Големина на тркала: 28″
 • Тенкометален рам 18″
 • Гуми (city) 700*32C
 • Алуминиум/ пластика рачки за кочници
 • Comfort седиште со М6 Qick Release
 • Aлуминиумски бандажи еднозидни
 • V-brake алуминиумски кочници
 • Метални браници
 • Предна корпа
 • Заден багажник
 • Предно светло
 • Задно светло
 • Браник на ланец

10.490 ден 12.990 ден

 • Големина на тркала: 28″
 • Тенкометален рам 18″
 • Гуми (city) 700*32C
 • Алуминиум/ пластика рачки за кочници
 • Comfort седиште со М6 Qick Release
 • Aлуминиумски бандажи еднозидни
 • V-brake алуминиумски кочници
Бренд

Големина на тркало

28"