,

MAX NE 301 INOX

Max
Availability:

Нема на залиха


Моќност:800w
Капацитет на вода:300ml

1.290 ден

Бренд

Моќност 800W
Капацитет на вода 300 ml
Ѓезвето е со два одливи, погодно за користење и за леваци
Сад од нерѓосувачки челик
Копче за вклучување и исклучување
Скриен грејач
Пилот светло
База со кабел
Време на зовривање: 2 min