, ,

SAMSUNG WW90T4020EE1LE

Samsung
Availability:

Нема на залиха


 • Енергетска класа:А+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Ниво на бучава:62/76dB
 • Димензии:85x60x55cm

26.990 ден

Нема на залиха

 •  Машина за перење алишта
 •  Бела боја
 •  9кг запремнина на барабанот
 •  1200 вртежи/мин
 •  DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 •  ЛЦД Дисплеј
 •  12 програми
 •  Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
 •  Smart Check дијагностика
 •  Last memory
 •  Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 •  Тајмер
 •  Child lock
 •  StayClean фиока
 •  Drum Clean технологија за чистење на барабанот
 •  Потрошувачка на вода годишно:9400L
 •  Потрошувачка на енергија годишно:196kWh
 •  Ниво на бучава:53/74dB
 •  А+++ енергетска класа
 •  ВхШхД 850x600x550 mm
Бренд

Енергетска ефикасност

A+++

Брзина на центрифуга

1200