-12%
,

SENCOR SCP 1504BK-EUE4

Sencor

1.790 ден 2.030 ден

 • Боја: црна
 • 1 грејна плоча 18 cm
 • Индикаторно светло
 • Должина на кабел 0.8 m
 • Термостат
 • Димензии (width x depth x height): 247 x 283 x 81 mm
 • Моќност 1500 W
 • Заштита од прегревање
 • Тежина 2,3 kg
 • Антилизгачки ногарки
 • 2 години гаранција
Бренд

Тип на плоча

електрична плоча