TEFAL FV 5717

Tefal
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:2500W
 • Постојана пареа:45gr/min
 • Ударна пареа:195gr/min
 • Резервоар за вода:270ml

3.490 ден

 • Моќност:2500W
 • Регулирачка пареа 45г/мин
 • Ударна пареа 195г/мин
 • Anti-Calc
 • Anti-Drip
 • Плоча Durilium Airglide
 • Функција за самочистење
 • Вертикална пареа
 • Еко функција
 • Удобна рачка
 • 270мл резервоар за вода
Категорија:
Бренд

Моќност

2500W