TEFAL FV5718E0

Tefal
Availability:

Нема на залиха


 • Моќност:2500W
 • Резервоар за вода:270мл
 • Rегулирачка пареа:45г/мин
 • Ударна пареа:195г/мин
 • Anti-Calc Anti-Drip

3.390 ден

Нема на залиха

 • Моќност:2500W
 • Резервоар за вода:270мл
 • Rегулирачка пареа:45г/мин
 • Ударна пареа:195г/мин
 • Anti-Calc
 • Anti-Drip
 • Плоча Durilium Airglide
 • Функција за самочистење
 • Вертикална пареа
 • Еко функција
 • Удобна рачка
Категорија:
Бренд

Моќност

2500W