-13%
, ,

TESLA – DB600SW

Tesla

  • Влечна сила: 280 m³/h
  • Димензии (ШxВxД): 60 cm
  • Механичко управување
  • Боја : Инокс
  • Максимална бучавост: 65 dB(A)re1pW

3.490 ден 3.990 ден

Бренд

Ширина

60cm