, ,

Tesla WF60831M

Tesla
Availability:

Нема на залиха


  • Енергетска класа: D
  • Капацитет: 6,5 kg
  • Бр. на вртежи: 800

13.990 ден

  • Tesla WF60831M
  • машина за перење 6,5kg
  • Енергетска класа: D
  • Капацитет: 6,5 kg Бр. на вртежи: 800
  • Мотор: Стандарден
  • Гаранција: 60 месеци
  •  Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 40 cm
Бренд

Брзина на центрифуга

800

Капацитет(kg)

6,5kg

Инвертер мотор

Не

Енергетска ефикасност

D