-29%
,

VIVAX A Series 50UHD10K

Vivax

 • 50″(127 cm) UHD 4K
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID :11
 • DVB-T2/C/S2
 • HDMI:3,USB:2,

16.990 ден 23.990 ден

VIVAX A Series 50UHD10K
 • 50″(127 cm) UHD 4K
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2,CI+
 • HDMI:3,USB:2
 • Bluetooth
 • Oптички излез
Бренд

Резолуција

Дијагонала

50"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да