-9%

VIVAX A Series 65UHD10K

Vivax

 • 65″(165 cm) UHD 4K
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2,CI+
 • HDMI:3,USB:2
 • Bluetooth
 • Oптички излез

30.990 ден 33.990 ден

VIVAX A Series 65UHD10K
 • 65″(165 cm) UHD 4K SMART TV
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2,CI+
 • HDMI:3,USB:2
 • Bluetooth
 • Oптички излез
Категорија:
Бренд

Резолуција

Дијагонала

65"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да