-22%
,

VIVAX A Series 75HD10K

Vivax

 • 75″(189cm) UHD 4K
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2
 • USBx2/HDMIx3/WiFi/CI+
 • Bluetooth
 • Oптички излез

44.990 ден 57.990 ден

VIVAX A Series 75UHD10K
 • 75″(189cm) UHD 4K
 • Резолуција:3840 X 2160 (UHD 4K)
 • ANDROID 11
 • DVB-T2/C/S2
 • USBx2/HDMIx3/WiFi/CI+
 • Bluetooth
 • Oптички излез
Бренд

Резолуција

Дијагонала

75"

Технологија на дисплејот

LED

Smart

Да