-8%
,

VIVAX FC-22602 WH

Vivax

 • VIVAX HOME Комбиниран шпорет FC-22602 WH
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (ВxШxД): 60x85x65cm
 • Волумен на печката l: 64
 • Гаранција: 3 год.

12.390 ден 13.490 ден

 

 • Vivax шпоретите се со модерен изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом.
 • Сите шпорети се создадени според потребите на едно семество за едноставно користење и се вклопуваат во секоја кујна. Економични и лесни за
 • користење овие шторети се вистинскиот избор за вас!
 • Останати карактеристики:
 • Плоча за готвење: комбинирана (2 плински + 2 електрични)
 • Материјал на горната плоча: Бел емајл
 • Материјал на плочата за управување: Бел метал
 • Материја на бочните страни: Бел метал Поклопец: Метал
 • Максимална температура на печката: 250
 • Број на начини за печење: 3
 • Останата опрема: хромирана решетка, плитка тава, светло
 • Тип на печката: статичка
 • Тип на шпорет: самостоечки.
 • Гаранција: 36 месеци
Бренд

Тип на плоча

комбинирана плоча

Ширина

60cm