-18%
, ,

VIVAX HOME BO-606FAHTM X

Vivax

 • Енергетска класа: А
 • Волумен: 65L
 • Димензии: В х Ш х Д: 57.5 х 59.5 х 59.5 cm

9.890 ден 11.990 ден

 • Мултифункционална фурна
 • Дигитален тајмер
 • 8 програми
 • Енергетска класа: А
 • Вентилаторно печење на нивоа
 • Светло на рерна
 • COOL Touch Door – Двојно застаклена ладна врата
 • Странични решетки
 • Easy to Clean – Лесен за чистење емајл
 • 65L зафатнина
Бренд