,

VIVAX HOME PM-1200TB

Vivax

  • Моќност :1200 W

1.890 ден

  • Зачинете го вашиот оброк со производителот за палачинки PM-1200TB. Моќноста од 1200 W и плочата за печење од 30 cm обезбедуваат брзо и рамномерно печење на совршени палачинки. Можност за поставување на температурата по желба. Елегантниот црн дизајн со метални детали од нерѓосувачки челик додава стил во вашата кујна. Чистењето е лесно со нелепливата површина. Издржливата надворешност од не’рѓосувачки челик и рачката што се лади на допир обезбедуваат безбедност. Редефинирајте го вашето искуство со оброците со производителот на палачинки PM-1200TB.
Бренд

Моќност

1200W