-14%
, ,

VIVAX HOME RM-61400SX

Vivax

 • Vivax RM-61400SX кујнски роботски миксер –
 • Моќност: 1400W,
 • 6 брзини + опција за пулс, додатоци: миксери, ќотек и куки за тесто,
 • боја: црна со сребрени детали, капацитет на садот 6L.

5.490 ден 6.390 ден

 • Vivax RM-61400SX кујнски роботски миксер –
 • Моќност: 1400W,
 • 6 брзини + опција за пулс, додатоци: миксери, ќотек и куки за тесто,
 • боја: црна со сребрени детали, капацитет на садот 6L.
 • Освежете ја вашата кулинарска рутина со нашиот моќен кујнски робот VIVAX RM-61400SX.
 • Со моќност од 1400 W и капацитет од 6 литри, овој миксер е создаден за да го подобри вашето готвење.
 • Изграден со издржлив метален запчаник, тој обезбедува сигурност и издржливост за секоја кулинарска авантура.
 • Со 6 различни брзини и функција на пулсот, се прилагодува на вашите потреби и овозможува прецизна контрола на секој рецепт.
 • Одвојливиот сад од не’рѓосувачки челик ја олеснува манипулацијата, додека 3 различни типови на откачувачки додатоци – матење, матење и кука за тесто – обезбедуваат разновидност во подготовката.
 • Со додавање на капак за тава, чистењето е брзо и лесно, што ви овозможува да се фокусирате на создавање вкусни оброци без да се грижите за нередот по подготовката.

 

Моќност

1400W

Бренд